Crystal Professional

РЕГЛАМЕНТ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

РЕГЛАМЕНТ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

https://crystal-professional.pl

§ 1 Загальні положення

  1. Інтернет-магазин https://crystal-professional.eu діє на основі цього Регламенту.
  2. Регламент визначає умови укладання та розірвання Угод Продажу Товарів, а також порядок ведення рекламацій, види і обсяг послуг, що надаються електронним шляхом через Магазин https://crystal-professional.eu, правила надання цих послуг, умови укладання та розірвання угод про надання послуг електронним шляхом.
  3. Кожен Користувач, починаючи користуватися Електронними Сервісами Магазину https://crystal-professional.eu, зобов’язаний дотримуватися положень цього Регламенту.
  4. У справах неурегульованих цим Регламентом, застосовуються положення:
    • Закону про надання послуг електронним шляхом від 18 липня 2002 р.,
    • Закону про права споживачів від 30 травня 2014 р.,
    • Закону про позасудове вирішення споживчих спорів від 23 вересня 2016 р.,
    • Цивільного кодексу від 23 квітня 1964 р. та інших відповідних положень польського законодавства.

§ 2 Визначення

  1. ФОРМУЛЯР ЗАМОВЛЕННЯ — формуляр доступний на сайті https://crystal-professional.eu, що дозволяє робити замовлення.
  2. КЛІЄНТ — Службовець, який планує укласти або вже уклав Угоду Продажу з Продавцем.
  3. СПОЖИВАЧ — фізична особа, яка вчиняє правочин з підприємцем, не пов’язаний безпосередньо з її господарською або професійною діяльністю.
  4. ПІДПРИЄМЕЦЬ — фізична особа, юридична особа та організаційна одиниця, яка не є юридичною особою, закон якій надає юридичну здатність, яка у власному імені веде господарську або професійну діяльність.
  5. ПРОДУКТ — рухомий предмет, доступний у Магазині, який є об’єктом Угоди Продажу між Клієнтом та Продавцем.
  6. РЕГЛАМЕНТ — цей регламент Магазину.
  7. МАГАЗИН — інтернет-магазин Постачальника послуг, який діє на адресі https://crystal-professional.eu.
  8. ПРОДАВЕЦЬ, ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ — PROWORK POLAND SP.ZO.O з офісом у Варшаві, Aleja Bohaterów Września 9/10/219a 02-389 (NIP: 6343005827, KRS: 0000946943).
  9. УГОДА ПРОДАЖУ — угода продажу продукту, укладена між Клієнтом та Продавцем через Магазин.
  10. ЗАМОВЛЕННЯ — волевиявлення клієнта, що становить пропозицію укласти Угоду Продажу Продукту з Продавцем.
  11. ЦІНА — сума грошей, яку клієнт зобов’язаний сплатити Продавцеві за продукт.

§ 3 Інформація про продукти та їх замовлення

  1. Магазин https://crystal-professional.eu здійснює продаж продуктів через Інтернет.
  2. Продукти, що пропонуються у магазині, нові, відповідають умовам договору та були легально введені на польський ринок.
  3. Інформація на веб-сайтах Магазину не становить пропозицію в розумінні положень закону. Клієнт, роблячи замовлення, робить пропозицію купівлі певного продукту за умовами, зазначеними в описі.
  4. Ціна продукту, вказана на веб-сайті магазину, вказана в польських злотих (PLN) і включає всі складові. Ціна не включає вартість доставки.
  5. Замовлення можна робити через веб-сайт за допомогою Формуляра замовлень (Магазин https://crystal-professional.eu) — 24 години на добу, цілий рік.
  6. Умовою розміщення Замовлення в Магазині клієнтом є ознайомлення з Регламентом і прийняття його положень під час роботи замовлення.

§ 4 Укладання угоди продажу

  1. Для укладення Угоди Продажу необхідно, щоб Клієнт заздалегідь подав Замовлення способом, зазначеним у § 3 п. 5 та 6 Регламенту.
  2. Після подання Замовлення Продавець негайно підтверджує його отримання.
  3. Підтвердження прийняття Замовлення, про яке йде мова в п. 2 цього параграфа, зобов’язує Клієнта до його Замовлення. Підтвердження прийняття Замовлення відбувається шляхом відправлення електронного листа.
  4. Підтвердження отримання Замовлення містить:
    • підтвердження всіх істотних елементів Замовлення,
    • формуляр відступу від угоди,
    • цей Регламент, що містить інструкцію про право відступу від угоди.
  5. З моменту отримання Клієнтом електронного листа, зазначеного в п. 4 цього параграфа, укладається Угода Продажу між Клієнтом та Продавцем.
  6. Кожна Угода Продажу підтверджується квитанцією, яка додається до товару.

§ 5 Способи оплати

  1. Продавець пропонує наступні способи оплати:
    • оплата через електронну систему платежів. Сервіс онлайн-платежів надається Przelewy24.
  2. Доступні форми оплати:
    • Банківські картки:
      • Visa,
      • Visa Electron,
      • Mastercard,
      • MasterCard Electronic,
      • Maestro.
  3. У разі оплати через електронну систему платежів, Клієнт виконує оплату до початку виконання Замовлення. Електронна система платежів дозволяє здійснити оплату за допомогою кредитної картки або швидкого банківського переказу з обраних польських банків.
  4. Клієнт зобов’язаний сплатити ціну за Угоду Продажу протягом 3 робочих днів з дня її укладення, якщо Угода Продажу не передбачає іншого.
  5. Продукт буде відправлений тільки після його оплати.
  6. Продавець здійснює повернення платежу тим же способом оплати, який використовував споживач, хіба що споживач виразно погодився на інший спосіб повернення, який не пов’язаний для нього з жодними витратами.

§ 6 Вартість, терміни та способи доставки товару

  1. Вартість доставки товару, яку покриває Клієнт, визначається під час процесу подання Замовлення.
  2. Термін доставки товару складається з часу комплектації товару та часу доставки товару перевізником:
    • час комплектації товарів становить від 1 до 7 робочих днів,
    • доставка товарів, які є рухомими речами, перевізником відбувається в термін, заявлений ним, тобто від 1 до 5 робочих днів з моменту відправлення посилки (доставка відбувається лише в робочі дні, виключаючи суботи, неділі та свята).
  3. Час реалізації замовлення розраховується з моменту отримання позитивної авторизації платежу.
  4. Закуплені в магазині товари відправляються виключно на території Польщі за допомогою Paczkomatów та кур’єра InPost.

§ 7 Рекламація товару

  1. Рекламація через відсутність відповідності товару умовам угоди.
    • Підстава та обсяг відповідальності Продавця перед Клієнтом, який є Споживачем, за відсутність відповідності товару угоді визначені Законом про права споживачів від 30 травня 2014 року.
    • Підстава та обсяг відповідальності Продавця перед Клієнтом-Підприємцем за гарантії визначені в Цивільному кодексі від 23 квітня 1964 року.
    • Продавець несе відповідальність перед Клієнтом, який є Споживачем, за відсутність відповідності товару угоді, що існувала у момент доставки товару та виявлена протягом 2 років від цього часу, якщо термін придатності товару, встановлений Продавцем або особами, що діють від його імені, довший.
    • Повідомлення про відсутність відповідності товару угоді та подання відповідної вимоги можна здійснити через електронну пошту на адресу: sh**@cr******************.eu або письмово на адресу: Aleja Bohaterów Września 9/10/219a, 02-389 Варшава.
    • У зазначеному повідомленні у письмовій або електронній формі слід надати якомога більше інформації та обставин, що стосуються предмету рекламації, особливо тип та дату виявлення дефекту, а також контактні дані. Надана інформація значно полегшить і прискорить розгляд рекламації Продавцем.
    • Для оцінки несправностей і невідповідностей товару угоді, Споживач має зобов’язання надати товар Продавцю, а Продавець зобов’язаний прийняти його за свій рахунок.
    • Продавець реагує на запит Клієнта негайно, але не пізніше ніж протягом 14 днів з моменту подання рекламації.
    • У випадку рекламації Клієнта, який є Споживачем, нерозгляд рекламації протягом 14 днів від її подання є рівнозначним її задоволенню.
    • У зв’язку з обґрунтованою рекламацією Клієнта, який є Споживачем, Продавець відповідно:
      • покриває витрати на ремонт або заміну та повторну доставку товару до Клієнта,
      • знижує ціну товару (знижена ціна має залишатися у пропорції до ціни товару, що відповідає угоді) і повертає Клієнту суму зниженої ціни не пізніше ніж протягом 14 днів з моменту отримання заяви про зниження ціни від Споживача,
      • у випадку відмови від угоди Споживачем, Продавець повертає йому вартість товару не пізніше ніж протягом 14 днів з дня отримання повернутого товару або доказу його відправлення. У разі відмови від угоди, Споживач зобов’язаний негайно повернути товар Продавцю за рахунок Продавця,
      • відповідь на рекламацію передається на папері або іншому стійкому носії, наприклад, електронною поштою або SMS.

§ 8 Право відмови від угоди

  1. З урахуванням пункту 10 цього розділу, Клієнт, який є одночасно Споживачем і уклав договір на відстані, може відмовитися від нього без пояснення причин, подавши відповідну заяву протягом 14 днів, якщо запечатана упаковка не була відкрита.
  2. У разі відмови від угоди, Угода Продажу вважається такою, що не була укладена, і Споживач зобов’язаний повернути Продукт Продавцеві або передати його особі, уповноваженій Продавцем до прийому, негайно, але не пізніше ніж протягом 14 днів з дня, коли він відмовився від угоди, хіба що Продавець запропонував самостійно забрати Продукт. Для дотримання терміну достатньо відправити Продукт до закінчення цього терміну.
  3. У випадку відмови від Угоди Продажу необхідно повернути Продукт на адресу: Aleja Bohaterów Września 9/10/219a, 02-389 Варшава.
  4. Споживач несе відповідальність за зменшення вартості Продукту, що є результатом його використання, що виходить за межі необхідного для встановлення характеру, особливостей та функціонування Продукту, якщо Продавець не інформував Споживача або відповідну особу, зазначену у пункті 10, про спосіб та терміни виконання права на відмову від угоди та не надав форму шаблону відмови.
  5. З урахуванням пунктів 6 і 8 цього розділу, Продавець здійснює повернення вартості Продукту разом з витратами на доставку таким самим способом платежу, який використовував Споживач, хіба що Споживач виразно погодився на інший спосіб повернення, що не пов’язаний для нього з будь-якими витратами. З урахуванням пункту 7 цього розділу, повернення відбувається негайно, але не пізніше ніж протягом 14 днів з моменту, коли Продавець отримує заяву про відмову від Угоди Продажу.
  6. Якщо Споживач вибрав спосіб доставки Продукту інший, ніж найдешевший звичайний спосіб доставки, запропонований Магазином, Продавець не зобов’язаний повертати Споживачеві додаткові витрати.
  7. Якщо Продавець не запропонував сам забрати Продукт у Споживача, він може утримуватися від повернення платежів, отриманих від Споживача, до моменту отримання товару назад або до надання доказу його відправлення, в залежності від того, що станеться раніше.
  8. Споживач, який відмовився від Угоди Продажу згідно з пунктом 1 цього розділу, несе лише витрати повернення Продукту до Продавця.
  9. Чотирнадцятиденний термін, протягом якого Споживач може відмовитися від угоди, обраховується для угоди, у виконанні якої Продавець видає Продукт, будучи зобов’язаним передати його власність – від дня, коли Споживач (або третя особа, вказана ним, інша ніж перевізник) взяв Продукт у володіння.
  10. Право відмови від угоди, укладеної на відстані, не належить Споживачу у випадку Угоди Продажу, об’єктом якої є товар, не створений за попереднім замовленням, виготовлений за специфікацією Споживача або призначений для задоволення його індивідуалізованих потреб.

§ 9 Роди та обсяг електронних послуг

  1. Постачальник послуг дозволяє користуватися електронною послугою, яка полягає у здійсненні Угод Продажу Продукту через магазин.
  2. Надання електронних послуг Службовцям у Магазині відбувається на умовах, визначених у цьому Регламенті.
  3. Постачальник послуг має право розміщувати на веб-сайті магазину рекламні матеріали. Ці матеріали є невід’ємною частиною магазину та представлених у ньому матеріалів.

§ 10 Умови надання та укладання угод про надання електронних послуг

  1. Надання електронної послуги, визначеної в пункті 1 § 9 Регламенту, постачальником послуг є безоплатним.
  2. Угода про надання електронної послуги, що полягає в можливості здійснення замовлення в магазині, укладається на певний час і розривається з моменту здійснення замовлення або припинення його здійснення Службовцем.
  3. Технічні вимоги, необхідні для співпраці з телекомунікаційною системою, яку використовує постачальник послуг:
    • комп’ютер (або мобільний пристрій) з доступом до Інтернету,
    • доступ до електронної пошти,
    • інтернет-браузер,
    • увімкнення в браузері файлів cookie та Javascript.
  4. Службовець зобов’язаний користуватися магазином у спосіб, який є відповідним до закону та добрих моральних норм, з урахуванням поваги до особистих прав і інтелектуальної власності третіх осіб.
  5. Службовець зобов’язаний вводити дані, які відповідають фактичному стану.
  6. Службовцю заборонено подавати контент незаконного характеру.

§ 11 Скарги, пов’язані з наданням електронних послуг

  1. Скарги, пов’язані з наданням Електронних послуг через магазин, Службовець може подати за допомогою електронної пошти на адресу: sh**@cr******************.eu .
  2. У зазначеному вище електронному листі потрібно надати якомога більше інформації та обставин, що стосуються предмета скарги, зокрема тип і дату виявлення несправності, а також контактні дані. Надана інформація значно полегшить і прискорить розгляд скарги постачальником послуг.
  3. Розгляд скарги постачальником послуг відбувається негайно, але не пізніше ніж протягом 14 днів від дати її подання.
  4. Відповідь постачальника послуг на скаргу надсилається на електронну адресу Службовця, вказану в заяві про скаргу, або іншим способом, вказаним Службовцем.

§ 12 Заключні положення

  1. Угоди, укладені через магазин, укладаються відповідно до законодавства Польщі.
  2. У випадку неузгодженості будь-якої частини Регламенту з чинним законодавством, на місце оспорюваного положення застосовуються відповідні положення польського права.
  3. Усі спори, що виникають з Угод Продажу між магазином і Споживачами, спочатку розглядаються шляхом переговорів з наміром мирного вирішення спору, з урахуванням Закону про позасудове вирішення споживчих спорів. Якщо мирне вирішення неможливе або воно є незадовільним для будь-якої зі сторін, спори вирішуються відповідним загальним судом, згідно з пунктом 4 цього розділу.
  4. Можливі спори, що виникають між постачальником послуг і Службовцем, який є одночасно Споживачем, передаються до суду, відповідно до положень кодексу цивільного процесу від 17 листопада 1964 року.
  5. Клієнт, який є Споживачем, має також право скористатися позасудовими способами вирішення спорів, зокрема шляхом подання після завершення скарги заяви про проведення медіації або заяви про розгляд справи судом мирного врегулювання (заяву можна завантажити на веб-сайті http://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=6223). Список постійних споживчих арбітражних судів, що діють при Воєводських інспекторатах торговельної інспекції, доступний на веб-сайті: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Споживач може також скористатися безкоштовною допомогою районного (міського) уповноваженого з питань споживачів або громадської організації, до статутних завдань якої належить захист споживачів. Позасудове вирішення претензій після завершення скарги є безоплатним.
  6. Споживач для мирного вирішення спору може, зокрема, подати скаргу через інтернет-платформу ODR (Online Dispute Resolution), доступну за адресою: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Прокрутка до верху